"Pes je jediné stvoření na světě, které Vás miluje víc než sám sebe a zarmoutí jen tehdy, když odejde do psího nebe."
En De Ru

dc

Dobrý pejsek nikdy neumře; navždy zůstává se svým pánem. Kluše vedle něho, s hlavou na dosah pánovy ruky, za svěžích podzimních dní, kdy na polích leží jíní a zima se blíží mílovými kroky.

Mary Carolyn Daviesová dc

Vždy nejde přesně určit danou velikost pro konkrétního domácícho mazlíčka, proto je důležité, aby jste před nákupem vaše zvířátko změřili a to vám zajistí, že Váš nákup bude správný a domácího mazlíčka do rakve pohodlně uložíte. Pokud si i tak nevíte rady se správným výběrem, můžete nás kontaktovat.

Rakve standardně dodáváme ve dvou barevných odstínech a následujících velikostech:

V20 V20 - Vnitřní rozměr na šíř, tj. celková délka zvířete, je maximálně 30 cm a výška v kohoutku 25 cm. Zvířátko se ukládá na bok, do přirozené polohy.

Přibližné určení - drobní domácí mazlíčci, ptactvo, hlodavce, teráriiní zvířata atd.

V40 V40 - Je určená pro psy, kočky a jiné domácí mazlíčky. Vnitřní rozměr na šíř, tj. celková délka zvířete, je maximálně 45 cm a výška v kohoutku 35 cm. Zvířátko se ukládá na bok, do přirozené polohy.

Přibližné určení velikosti dle plemen psů - Čivava, Jorkšírský teriér, Toy pudl, Knírač malý, Papilon,...
V60 V60 - Je určená pro psy, kočky a jiné domácí mazlíčky. Vnitřní rozměr na šíř, tj. celková délka zvířete, je maximálně 75 cm a výška v kohoutku 60 cm. Zvířátko se ukládá na bok, do přirozené polohy.

Přibližné určení velikosti dle plemen psů - Francouzský buldoček, Anglický buldok, Kavalír king, Charles španěl,...
V80 V80 - Je určená pro psy, kočky a jiné domácí mazlíčky. Vnitřní rozměr na šíř, tj. celková délka zvířete, je maximálně 90 cm a výška v kohoutku 75 cm. Zvířátko se ukládá na bok, do přirozené polohy.

Přibližné určení velikosti dle plemen psů - Boxer, Český fousek, Pointer, Border kolie, Stafordšírský bulteriér,...

Upozornění: Veškeré tyto velikosti plemen nejsou směrodatné a je třeba přihlédnout k aktuální velikosti zemřelého zvířete, k tomuto účelu jsou vytvořeny nákresy rozměrů rakví.